Osłabienie kończyn po dwóch operacjach kręgosłupa

WITAM,JESTEM PO DWÓCH OPERACJACH KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO,ZIMPLANTOWANE ODCINKI(MARZEC 2015) C4/C5 I (LISTOPAD 2012) C5/C6,PRZEPUKLINA UCISKAJĄCA LEWY NERW RDZENIOWY.LICZYŁAM NA POPRAWĘ PO OPERACJI W MARCU MIAŁAM USUNIĘTĄ PRZEPUKL.MASYWNĄ UCISKAJĄCĄ RDZEŃ KRĘGOWY OBECNIE ODCZUWAM "PRĄDY" W LEWEJ KOŃCZYNIE,BÓL KARKU,RAMION RWANIE PRAWEJ RĘKI ORAZ SZYBKIE ICH MĘCZENIE SIĘ I OSŁABIENIE,PRZY WYKONYWANIU JAKIŚ CZYNNOŚCI CZUJĘ "ROZLEWAJĄCE"CIEPŁO I SŁABOŚĆ PRAWEJ RĘKI I NIERAZ SKURCZ.DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŻ.

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest konsultacja z lekarzem wykonującym zabieg, być może zasugeruje zabiegi rehabilitacyjne, fizjoterapię.
Pozdrawiam