Osłabienie siły rąk podczas miesiączki

Witam mam pytanie czy podczas miesiączki można odczuwać osłabnięcie rąk są bardzo wrażliwe kiedy wykonuję jakąś czynność nie wiem o co chodzi w tym moim organizmie czy to wszystko jest powiązane z tarczycą co róż mnie coś się czepia od jakiegoś czasu co robic w takich sytuacjach

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany objaw nie jest specyficznym objawem towarzyszącym miesiączce. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.