Ból brzucha i czarne sińce pod oczami u 49-latki

WITAM CHCĘ SPYTAĆ OD 4 DNI MĘCZY MNIE BÓL BRZUCHA BIEGUNKI NIE MAM RACZEJ ALE ZBIERA MNIE NA WYMIOTY DOŚĆ CZĘSTO NIE DOBRZE MI JAK BYM MIAŁA W ŻOŁĄDKU KAMIEŃ 5 KG BRZUCH MA JAK BALON A DO TEGO DZIŚ Z RANA SPOJRZAŁAM W LUSTRO I MNIE ZAMUROWAŁO W OBRĘBIE NOSA KOŁO OCZU MAM CZARNE SIŃCE WYGLĄDA TO OKROPNIE NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE CZY TO COŚ POWAŻNEGO NIGDY WCZEŚNIEJ NIE MIAŁAM TAKICH SIŃCÓW CZARNYCH NAWET GDY 2010 ROKU MIAŁAM PROBLEMY Z WORECZKIEM NA KTÓRY MIAŁAM OPERACJĘ PROSZĘ O PORADĘ DZIĘKUJĘ .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia diagnostyki. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.