Powiększenie węzła chłonnego a bóle ucha

zauważyłam u siebie powiększenie lekkie węzłu chłonnego koło ucha nie boli tylko jak bardzo mocno ścisne , do tego miewam nocne poty i ciągle czuje zmęczenie , w morfologii wyszły lekko powiększone limfocyty i monocyty oraz obniżone neut. , czasami swędzi mnie skóra, do tego mam problemy z jelitami, w moczu wykryto leukocyty , czy to białaczka przewlekła ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów z pewnością nie można zdiagnozować białaczki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.