Powiększone węzły chłonne a wyniki morfologii krwi

Witam mam pewien problem od ponad roku czasu mam powiekszone węzły chłonne pachwinowe,pod pachami i czasami na karku,szyji czy brzuchu, ostatnie badania krwi są następujące :WBC 3,08,Neut 1,36,Eos 0,04, Rbc 4,61, Neutrofile segmentowane 37% ,limfocyty 52%, monocyty 8% .Inne wyniki w normie.Bardzo się niepokoję że mogę być bardzo poważnie chora prosze o jakąś pomoc . Mam 21 lat kobieta

Renata GrzechociĹska

Witam.
Powiększone węzły wymagają natychmiastowej dokładnej diagnostyki. Proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszym leczeniem.
Pozdrawiam.