Powiększone węzły chłonne i zmęczenie a morfologia

Witam,czy takie wyniki wraz z podwyższona temp.do 37,5 st.C i ciągłym zmęczeniem oraz powiększonymi węzłami chłonnymi od kilku mscy.mogą wskazywać białaczkę: BAD. AUTOMATYCZNE NEU# 3,47 1,9-8,0 LYM#3,23 0,9-5,2 MONO#0,63 0,160-1,000 NEU%45,9 50,00-66,00 LYM%42,7 20,00-40,00 MONO%8,3 4,0-8,0 MIROSOPOWY ROZMAZ KRWI NEUTROFILE SEGMENTOWE 40% 45-68 LIMFOCYTY 43% 25-40 MONOCYTY 10% 3-8 GRANULOCYTY KWASOCHŁONNE 2% 1-4 NEUTROFILE PAŁECZKOWE 2% 1-5 LIMFOCYTY ATYPOWE 3% Reszta wyników w normie

Witam!
Wymienione objawy i wynik morfologii nie nasuwają podejrzenia białaczki. Istotne jest ustalenie przyczyny powiększenia węzłów chłonnych. Konieczne jest do tego dokładne badanie z ustaleniem lokalizacji i cech powiększonych węzłów oraz zebranie dokładnego wywiadu. W przypadku wątpliwości diagnostycznych wykonuje się biopsję węzła (zabieg w znieczuleniu miejscowym). Pobrany węzeł zostaje wysłany do oceny histopatologicznej. Lekarz po dokładnym badaniu powinien podjąć decyzję o dalszej diagnostyce.