Osłabienie u 34-letniego mężczyzny

Syn ma 34 lata , ma rodzine i ma problem. Otóz od czasu do czasu czuje się "przymulony" osłabiony, cos tak jakby brała go grypa, nieraz przy tym pieka go oczy. Nie pamietam dokladnie ale to trwa juz pewno ze 3-4 lata.Powtarza sie co jakis czas, miał badanie na bolerioze ponad rok temu wyszło ok, kardiolog miesiąc temu /ekg wysiłkowe, echo/ wszystko ok. Miał podwyższone niektóre parametry we krwi ale wróciły do normy -stan zapalny.Biega ,duzo czasu przy komputerze,jedzenie o róznych porach.

Witam! W tej sytuacji proponowałabym ocenić również funkcję tarczycy (TSH, fT4, fT3). Jej niedoczynność bardzo częstą jest bowiem przyczyną zmęczenia, złego samopoczucia i ogólnego osłabienia.