Osłabienie, zaniki pamięci u 59-latki

Witam moja mam ma 59 lat ma zaniki pamięci tzn. była juz pare razy w danym miejscu z kimś pojedzie sama nie pamięta gdzie jest którędy iść zaznaczam, że nie chodzi o tereny nieznane. ciągle jest podczas rozmowy spięta . ma zawroty głowy rzuca ja na ścianę, słabną nogi w kolanach. na spotkaniach rodzinnych ma nietypowe zachowanie od razu ma rumieńce na policzkach, naprawdę nie jest soba jak by była zagubiona, miała w ostatnich latach duzo przejścia z bratem i mężem.do jakiego lekarza iść.

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższym problemem należy udać się do lekarza psychiatry. Lekarz ten zajmuje się właśnie taki chorobami, których objawy podaje Pani w opisie. Pozdrawiam