Problemy z koncentracją utrudniające naukę

Witam serdecznie. Mam ogromny problem. Od pond 2 miesiecy przebywam w Australi i studiuje jezyk angielski. Jednak zaczynam zaòwazac u siege narastajace i nepokojace objawy. Czuje sie jakbym warjowała. znatury jestem bardzo wesołà i optymistyczna soba. Ale od jakiegos czasu tak nie jest. Zaczelam miec problemy z koncentracja i pumice co utrudnia mi nauke. Dostałam dziwnej wysypki wokół ust i pod oczami. Czasami mam problem ze wzrokiem. Wypròbowałam juz wszystkie mozliwe alergeny.

Witam

Znalazła się Pani w zupełnie nowej sytuacji, obcym miejscu, więc zapewne wiąże się to z przeżywanym stresem. Może on być uzewnętrzniony, ale może także pozostać w fazie której Pani nie odbiera jako "zwykły" stres. Stąd być może problemy z koncentracją i pamięcią. Proszę spróbować dać sobie trochę czasu na oswojenie się ze zmianami. Jeśli jednak objawy nie ustąpią lub będą się pogłębiać należy udać się na konsultację do psychologa.

Pozdrawiam

Joanna Gałczyńska-Adamiak
www.centrum-logopedyczne.pl