Osłabienie, zawroty głowy, zaburzenia równowagi

Witam. W wynikach krwi są takie zmiany: Neutrocyty 40,7% i 1,24 tys/ul, Eozynofile 0,06 tys/ul, Monocyty 11,8%, Limfocyty 45,2%. Czuję się osłabiony, kończyny dolne odmawiają mi coraz bardziej posłuszeństwa, w głowie mam dziwne przelewania, na ciele zobaczyłem 1 malutką czerwoną kropkę i kilka krostek czerwonych, o czym to może świadczyć ? Gdzie byłem w szpitalu u lekarza, a on powiedział, że mi nic nie jest, a ja dalej się źle czuje i powiedział, że wyniki są dobre... Co robić ? :( Mam 19 lat.

Pewnie wiele rzeczy mozna rozważyć ale przy zmianach skornych i obniżonych neutrocytach zrobiłby przeciwciała IgG i IgM Bartonella henselae