Ośmiodniowe krwawienie

mam problemy z okresem zamiast 6 dni trwa nawet 8 jest to raczej plamienie o brazowawym zabarwieniu lekarka na wizycie kontrolnej stwierdzila ze mam niewielka nadzerke ale nic nie zalecila. mysle tez ze moze to hormony bo mam inne problemy zdrowotne jestem ciagle ospala wypadaja i siwieja mi wlosy mam ciagla chrypke i takie niewielkie dusznosci. zdaza sie czasem ze z gardla wypluwam tak jagby rope w ksztalcie kuleczek o nie przyjemnym zapachu wogule jestem okropnie rozdrazniona pomocy :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana charakteru krwawienia może być spowodowana zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa. Odkrztuszanie ropnej wydzieliny, chrypka oraz uczucie duszności mogą być spowodowane infekcją dróg oddechowych. Warto udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.