Ospałość a badanie cukru

Witam. Mam problem z cukrem w moim organizmie. Ostatnimi czasy zauwazylem, ze jestem ciagle zaspany, nieprzytomny i nic mi sie nie chcialo. Slyszalem, ze moze to byc wina glukozy. Mierzac jej poziom glikometrem otrzymuje najczesciej wyniki okolo 60 i wiem ze to za malo. Wiem, ze musze zrobic morfologie i udac sie do lekarza ale pytam Was co moze mnie czekac aby podniesc poziom glukozy ? Leczenie to zasztrzyki tabletki czy najprzyjemniejsze- jedzenie duzo slodkkch rzeczy ?

Proszę nie eksperymentować z własnym zdrowiem. Poziom glukozy ma Pan prawidłowy a zgłaszane objawy nie mają związku z jej aktualną wartością. Poza tym decydujące jest oznaczenie jej z krwi żylnej w laboratorium.