Ospałość, guzek w obrębie brzucha a możliwe dolegliwości

Wiatm! Od jakiego czasu wyczówam małego guza po prawej stronie brzucha, dokłannie pod żebrami.Przy nachyleniu do przodu zaczyna boleć. A jeszcze do tego pare cm dalej w strone pleców wyczułam kolejny ale jest inny bardziej podłużny...bardzo się martwie.Jestem zmęczona, ospała, mam wzdęcia I kłucia w klatce piersiowej po lewej. Prosze o pomoc!!!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.