Guzek nad sutkiem u 11-latki a możliwe dolegliwości

Moja córka ma 11 lat wczoraj przyszła do mnie i pokazała guza nad sutkiem jest widoczny i zaczerwieniony mówi ze ja boli jak dotyka. Co to może byc? Czy to cos groźnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.