Przyczyna krwawienia z sutków

Dlaczego leci mi krew z sutków? Mam 37 lat. Ostatnio zauważyłam że leci mi krew z sutków. Troche się wystraszyłam, ponieważ nie uderzyłam się ani nic.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Praktycznie od stanu zapalnego do guza włącznie. Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.