Usuwanie zepsutego zęba

Mam pytanie mam jednegovzęba w dolnej szczęce przedostatni z lewej strony troche mi sie ułamał i zauważyłem ze w tym zębie pruchnica jest zaawansowana to bedzie do wyrwania on mnie nigdy nie bolal ani nic ani tym bardziej zadnego stanu zapalnego nie ma Czy po podaniu srodka znieczulajacego albo dwóch czy nie będzie boleć wyrywanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić odpowiednie postępowanie konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję koniecznie udać się do stomatologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.