Co jest powodem przemieszczającej się opuchlizny na twarzy 15-latki?

Dzień dobry! Od dwóch dni córka (15 lat) ma przemieszczającą się opuchliznę na czole niespowodowaną żadnym urazem. Najpierw była na górze czoła, następnie na środku, a teraz znajduje się między brwiami. Boli ją to jak dotyka. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza pediatry/rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.