Przemieszczający się ból w jamie brzusznej

Dzień dobry. Od dwóch lat borykam się z problemem ucisków a raczej "ćmienia" w brzuchu z prawej strony. Miałam robione badania w tym kolanoskopię, USG i zwykłe badania krwi. Nie robiłam tomografu, który kiedyś został mi polecony przez znajomą, ponieważ lekarze nie widzieli powodów do jego zrobienia. Dziś ból jest "chodzący" odczuwam go raz po środku a raz z lewej strony. Czasem też podchodzi pod mostek. Byłam również u psychologa z podejrzeniem nerwicy, otrzymałam leki... niestety ból powraca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.