Co może oznaczać palący ból w klatce piersiowej?

Witam. Borykam się z bólem w klatce piersiowej. Kiedyś, około 2 lat temu miałem podobnie, byłem u kardiologa, który stwierdził, że mam zapalenie ściany klatki piersiowej (?) od niewyleczonego przeziębienia. Brałem zwykłe leki przeciwzapalne i przeszło. Teraz od około 2 miesięcy ból powrócił. Najbardziej boli po lewej stronie, prawie że pod pachą. Jestem w stanie go zlokalizować, wyczuwam przy dotyku miejsce bólu. Ból jest "palący", czasem pulsujący, odczuwałem go też po prawej stronie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić SIe do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu i przeanalizowaniu ekg będzie można coś więcej powiedzieć