Piekące bóle w klatce piersiowej

Witam mężczyzna 32 mam takie pytanie od paru dni mam pieczące bóle w klatce piersiowej byłem u swojego lekarza domowego zrobiliśmy ekg w każdy badaniu wyszło ze mam podwyszone więcowe ale pani doktor przepisała mi parogen bo niby na tle nerwowym ale mi to nie pomaga jeszcze temu mam mały bezdech seny dzis nad ranem obudziłem się z bółem w klace po20min przeszło a w godzinach popołódniowych ból wrócił prosiłbym o porade czy skontaktować się z kardiologiem pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Może się Pan skonsultować z kardiologiem, ale może warto także pomyśleć o chorobie refluksowej przełyku, która objawia się piekącym bólem klatki piersiowej, konieczne byłoby wykonanie gastroskopii.
Pozdrawiam