Krwiaki i silna opuchlizna twarzy po uderzeniu
Witam. Mam pytanie babcia uderzyła się dość mocno w głowę miała robione USG głowy okazało się ze ma krwiaki(lekarz zalecił smarować octem opuchliznę) jest opuchnięta na czole, nosie pod oczami i ta opuchlizna "przemieszcza się" dalej. Czy to jest normalne? Samo to zejdzie, czy będzie dalej się rozprzestrzeniać? Proszę o opinie.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
To normalne zjawisko podczas gojenia się. Za 2-3 tygodnie zmiany powinny całkowicie zniknąć.