Dlaczego utrzymuje się opuchlizna po uderzeniu w twarz?

Dokładnie 2 kwietnia zostałem uderzony mocno w twarz pięścią.Po zajsciu pojechałem do szpitala tam mi zrobiono prześwietlenie i wszystko ok. W okolicach między nos a zatoką nosową z lewej strony. Mijają juz prawie 3 miesiące widoczna opuchlizna juz dawno zeszła.Utrzymywała sie z kolei tylko tzw. opuchlizna ale nie widoczna tylko wyczuwalna w dotyku.Niestety nadal ta opuchlizna się utrzymuje w okolicach zatoki oraz wargi górnej tylko z lewej strony.Oraz nie czuje do końca ząb 1 z lewej strony.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu Bedzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie