Leki przy zapaleniu zatoki szczękowej

Dzien dobry;) mam zapalenie lewej zatoki szczekowej,bralam leki antybiotyk fromilid,metypred 4mg,sinupred,otrivin,cirrus duo,i mam objawy ucho mi sie zatkalo,zawroty glowy,nudnosci,bialy jezyk,oczy szczypaly,kaszel,bol gardla silny,obrzek policzka i wypieki na policzkach,zatkany nos,czy cos moze mi zagrazac zyciu jak ta ropa jest? Juz trwa to miesiac czy od zeba ?ale zab nie boli,pomocy dziekuje i pozdrawiam prosze o pilna odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza laryngologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie.