Ospałość i brak energii oraz pogorszenie wzroku

witam mam problem bo czuje sie cały czas ospały, nie mam energi i bardzo mi sie pogorszył wzrok robiłem juz badanie na psaozyty 4 razy nic nie wykrylo krzywa cukrowa tez w normie zrobilem tez tsh i ob jest w normie. A morfologia z rozmazem niby dobra ale cos nie tam z MONO% 3 a min jest 4 GRAN% 52,2 a min 58 PCT 0,11 a min 0,14 MPV 4,5 a min 8 i moje pytanie czy te wyniki sa dobre i jakie jeszcze badania moge zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.