Ostatni okres a ciąża

Witam, 9.09bylam na wizycie u ginekologa z powodu ciąży. BadanieUSG pokazalo2 pęcherzyki,które nie dotarły jeszcze do macicy wg obliczen to 4tyd. 23.09bylam na drugim USG pęcherzyk jest już w macicy ale wg doktor jest pusty, bez echa zarodk. Mam sie zglosić 30.09na jeszcze jedno USG jednak doktor uważa ze bedzie potrzebne łyżeczkowanie lub farmakologia. Ostatni okres mialam 13.08więc jest to 6tyd,ale 29.08przez 3dni krwawilam jak na okres.Czy to oznacza ze ciaza moze byc mlodsza niz podejrzewam?

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć czy był to okres czy objaw problemów z ciążą. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.