Ostatni tydzien połogu a krwawienie

Witam. Jestem już w ostatnim tygodniu połogu. Pod koniec czwartego tygodnia krwawienie i śluz ustąpiły, była tylko delikatna żółtawa wydzielina. W piątym tygodniu śluz z krwią powróciły, wyglądało to jak okres, wiec się nie niepokoiłam. Niestety krwawienie trwa już ósmy dzień, nie jest bardzo obfite ani nie pachnie brzydko, nie mam też gorączki. Miesiączki trwały u mnie do 7 dni, ósmy z podobną intensywnością wydzieliny zaczyna mnie martwić. Nie wiem czy to anomalia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, przedłużające się krwawienie zdecydowanie wymaga oceny specjalisty ginekologa.