Osteopenia a stosowanie witaminy D3

magnez 1,98 mg/dl (25OH) D3 21,55 ng/ml wapn całk 9,8 mg/ml fosfor nieorg 2,84 mg/dl sód 138 mmol/l potas 3,8 chlorki 98 mmol/l badania densymetryczne – osteopenia czy powinienem brac d3 i k2jak dawka

Prosze z wynikami zglosic sie do lekarza zlecajacego powyzsze badania celem ich interpretacji. Portal nie sluzy do tego, ani do stawiania rozpoznan ani do przeprowadzania diagnostyki.