Ostre bóle w podbrzuszu oraz w okolicach pośladków

Witam.od niedzieli mam ostre bole w podbrzuszu oraz okolicach posladkow .Myslalam ze to zapalenie pecherza wiec wielam urosept oraz ibupar przeciwbolowo.Robilam oklady cieple z butelki i cieplej wody na bolace miejsca. u lekarza dyzurnego rano dostalam zastrzyk nospe i skierowanie do szpitala na ginekologie. Po badaniu i wynikach nic nie stwierdzono.Wzielam ranigast oraz ulgix pomaga na pare godzin i bol znowu jest silny.dodam ze oddawanie moczu nie sprawia bolu jednak niemoge sie wyproznic.

Aleksander Ropielewski

Trudno bez oceny badań dodatkowych oraz przeprowadzenia badania przedmiotowego stwierdzić jednoznacznie co Pani dolega. Zaburzenia oddawania moczu mogą mieć wiele przyczyn i bez pogłębienia diagnostyki trudno mi powiedzieć co Pani dolega.