Ostry ból gardła przy przełykaniu

Witam! Mam bardzo ostry ból gardła, jeszcze większy przy przełykaniu, nie pomagają żadne tabletki do ssania ani płukanki. Co robić kiedy nie ma jak isc do lekarza? Nie moge nawet spac.

Lek. Magdalena Pikul

Objawy mogą sugerować anginę paciorkowcową. Proszę konieczne zgłosić się do lekarza gdyż w razie potwierdzenia się w/w rozpoznania należy włączyć antybiotykoterapię.