Ostry ból ręki od ramienia do łokcia

Witam serdecznie.Mam 37 lat jestem kobietą. W ciagu dwóch ostatnich nocy łapie mnie ostry ból lewej ręki od ramienia do łokcia i trzyma mnie jakieś 15 minut.Jest to taki ból podobny do skurczu ale ręka mi nie drętwieje tylko potwornie boli aż wyć mi się chce.Gdy rano wstaję to odczuwam jeszcze go ale pózniej sam przechodzi. Moje pytanie co to może być ? Pozdrawiam Serdecznie :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Ból może być spowodowany skurczem mięśni w obrębie kończyny. Innymi przyczynami mogą być przeciążenie, czy skutki przebytego urazu. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.