Ostry ból spojenia łonowego w ciąży

Mam 21 lat jestem w 23 tygodniu ciąży. Od 2 tygodni pobolewało mnie spojenie łonowe. Od 2 dni nie jestem w stanie nic zrobić, boli mnie bardzo mocno, nie mogę leżeć, siedzieć, chodzić, nie mogę robić nic. Proszę o odpowiedź bo bardzo się martwię, mój lekarz każe mi poczytać sobie w internecie, jak go o coś zapytam, nie odbiera telefonów. Jestem w trakcie zmiany lekarza, ale pierwsza wizytę mam dopiero za 2 tygodnie.

Dzień dobry!

Być może pojawiło się u Pani wcześnie rozchodzenie spojenia. Jeśli lekarz wykluczy inne przyczyny bólu to niestety do momentu porodu ból związany z tą dolegliwością można znosić tylko paracetamolem i nosił ściśle pas otaczający miednicę, by usztywnić spojenie.
z poważaniem