Ostry kaszel z przerwami

mam od tygodnia bardzo ostry kaszel z przerwami 5 min kaszel jest suchy ale na początku odkrztuszam wydzielinę z płuc była mocno brązowa teraz 7 dzień jasno zielona gęsta rano sporo jej jest potem z czasem dnia mniej nos rano zawalony boli już mnie wszystko najbardziej szyja i tył głowy od kaszlu gorączki nie mam rano lekke 37,5 potem 36,6 przy kasłaniu swędzenie w płucach lekarz dał mi groprinosin,esberitox,petro drill jak złapie trzyma kilka godz az łzy z oczów lecą.Pomocy !!!

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt zpulmunologiem ponieważ opisane objawy są niepokojące i najpewniej wymagają antybiotykoterapii i pogłębienia diagnostyki.