Otwarta rana po operacji bypass

Witam. Moj Tata dwa lata temu przeszedł operacje bypass,po 7 dniach wyszedl ze szpitala i 7 dni puzniej gdy kaslal puscilo mocowanie i klataka sie otworzyla. Po tym feralnym zdarzeniu prze4szedl kilka operacji i za kazdym razem probowano to ustabilizowac,ale sie to nie udawało i w konco sklejono klatkę na specjalny klej. Teraz rana jest caly czas otwarta i są zmieniane tylko opatrunki,poniewaz niby nic innego nie da sie zrobic. Najgorsze jest to ze pozostawiono druty kture go uwierają.

O dalszej możliwości leczenia niegojącej się rany klatki piersiowej powinien zadecydować kardiochirurg, który operował Pana Tatę. On tylko może w jakikolwiek sposób pomóc w tej sprawie. Trzeba rozważyć usunięcie drutów, aby pomóc w gojeniu się rany.

O dalszej możliwości leczenia niegojącej się rany klatki piersiowej powinien zadecydować kardiochirurg, który operował Pana Tatę. On tylko może w jakikolwiek sposób pomóc w tej sprawie. Trzeba rozważyć usunięcie drutów, aby pomóc w gojeniu się rany. Decyzje w tej sprawie musi podjąć prowadzący kardiochirurg.