Otwierające się rany na łydce

Witam, Moja Ciocia ma na łydce otwierające się rany.Ma 67 lat. Na początku stosowała różne maści. W żaden sposób nie można ich zagoić. Rany były coraz większe. Później wszczepiono jej bajpasy. Do tego ta noga bardzo ją boli. W tej chwili ta noga co chwila krwawi i pojawia się ropa. Nie wiemy co to jest. Lekarze cały czas jej powtarzają , że w najgorszym wypadku trzeba będzie ją amputować. Te leczenie trwa już od ok. 4 lat i nic nie pomogło. Martwię się o nią. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że opisane rany najpewniej są konsekwencją niewydolności żylnej. Koniecznie powinni Państwo zatem skonsultować się ze specjalistą chirurgiem naczyniowym, angiologiem lub dermatologiem, którzy pokierują dalszym leczeniem. Bez wątpienia nie będzie to jednak proste leczenie.