Pajączki i popękane naczynka

Witam. Mam 24 lata. Od jakiegos czasu zauwazylem na swoich nogach oraz klatce piersiowej tzw. pajaczki czyli popekane naczynka. Byłem z tym u lekarza rodzinnego który stwierdził że nie ma sie czym przejmować, to nic groźnego po prostu mam sie tym nie przejmować. Chciałbym zasiegnac waszej porady. Skad u mnie taka przypadłosć, jak zapobiegac dlaszemu powstawaniu tych pajaczków oraz jak wyleczyc juz powstałe. Bardzo prosze o pomoc pozdrawiam. Adrian

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie dolekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.