Palące bóle stawów dłoni

Od paru miesięcy mam palące bóle sawów dłoni przy wykonywaniu czynności manualnych tak jakby mi ktoś przypalał kości ogniem, czasami mi puchnie między kostkami palców wskazujących i środkowych po wysiłku. Badania u reumatologa wykazały jedynie przeciwciała przeciwjądrowe o mianie 1:1600 typ świecenia ziarniste i Ro-52 wykryto ale wynik graniczny, rtg : cechy okołostawowego zaniku rąk ,boreliozy nie mam, po za tym badania ok , nie wiem co mam z tym dalej robić ręce bolą?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego. po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.