Palące ciepło w okolicach szyi i narządów płciowych

Od dwóch lat odczuwam bardzo dziwne reakcje. Nie wiem, co się dzieje z moim organizmem. Odczuwam takie dziwne, silne, palące ciepło, głównie w okolicach szyi (taki ucisk w szyi) i narządów płciowych. Czasami czuję, że wręcz płonę od środka ogniem. Czasami tak silnie mnie pali, że muszę iść do łazienki polać się zimną wodą, odczuwam wtedy ulgę, ale tylko na chwilę. W nocy czasami mam problem z zaśnięciem, bo czuję takie pulsowanie w narządach płciowych, że jest to nie do zniesienia. Co to jest?

Ból o charakterze palenia, pieczenia jest rodzajem bólu neuropatycznego, który leczy się lekami przeciwdepresyjnymi lub przeciwpadaczkowymi.
Mogą to być objawy psychosomatyczne, w tym wypadku wskazany jest kontakt z psychiatrą.