Jaka może być przyczyna odczuwania palącego uczucia na twarzy, szyi i dekolcie?

Kilka razy zdarzyło się, że nagle odczuwam palące uczucie na twarzy, uszach, szyi i dekolcie. Automatycznie pojawiają się nieregularne plamy. Objawy znikają po kilku czasami po kilkunastu minutach. Jaka może być przyczyna ?

Dzień dobry, opisane przez Panią objawy mogą wskazywać również na zaburzenia naczyniowe. Problem może nasilać się pod wpływem pewnych czynników. Między innymi może to być zmiana temperatur, diety, pielęgnacji domowej, czy też poziom odczuwanego stresu. Najlepszym rozwiązaniem byłaby konsultacja z lekarzem, który obejrzy Panią na żywo i zbierze dokładny wywiad. Na tej podstawie powinien zaproponować też odpowiednie dla Pani postępowanie. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.