Papkowaty stolec w porze rannej
Ostatnio zauważyłem, że stolec oddawany rano zaraz po przebudzeniu często ma konsystencje papki, nie jest to ciecz ale nie jest on uformowany. Natomiast wieczorami oddawany stolec jest prawidłowy (typ 3-4). Miałem robione USG jamy brzusznej które nie wykazało żadnych zmian. W czym może tkwić problem? Dodam, że szybko się denerwuje i stresuje błachostkami, czy może to mieć związek? Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.