Uczucie dyskomfortu w podbrzuszu
Od kilku dni mam dyskomfort w podbrzuszu. Nie mam zaparć. Biegunkę miałem tylko raz 3 dni temu. Stolec wygląda ok (długie, grube wałki jasno brązowego/brązowego koloru), oddawany średnio raz dziennie rano. Brak nadmiernych gazów. Waga też ok - po problemach natury psychicznej gdy mało jadłem, teraz przytyłem 2/3 kg. Nie cierpię na brak apetytu. USG jamy b., EKG, krew, mocz - ok. Jestem osobą nerwową/dużo się stresuję. Brałem sporo leków (kłopoty z krtanią, zgaga). Czasami odgłosy z brzucha.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.