Wzdęcia i ból pod żebrami

witam mam 32 lata od listopada miałem wzdęcia które powodowały nawet problemy z oddychaniem. Poszedłem do lekarza stwierdzono podejrzenie kamicy nerkowej usg, ogólne badanie krwi i moczu wyniki bez zarzutów teraz od jakiegoś czasu wzdęcia przeniosły się niżej i czuje gniecenie z prawej strony miedzy pępkiem i zebrami. 2-3 godz po posiłku jest mi niedobrze. stolec zawsze oddaje rano jest rzadki czasem pół miękki a rzadko twardy koloru jasno brązowego lub brązowego z widocznym śluzem .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.