Dyskomfort w jamie brzusznej u 21-latki

Witam Mam 21 lat. Od ok. 3 tygodni odczuwam dyskomfort w jamie brzusznej, cały czas mam uczucie pełnego brzucha, chociaż jem bardzo mało, straciłam apetyt. Brzuch jest bardzo wzdęty i twardy. Utrudnia mi to w znacznym stopniu oddychanie przeponą. Również oddawanie gazów zmniejszyło się praktycznie do zera. Rzadko oddaje rowniez stolec- raz na 2 dni, zazwyczaj było to do 2 razy dziennie. Nigdy nie miałam takich problemów. Odczuwam też czasem lekkie kłucie po lewej stronie pępka, powyżej.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam serdecznie,
w takim przypadku przydałby sie dziennik zywieniowy do oceny i dokladny wywiad chorobowy.
zapraszam do konsultacji:
ulewicznatalia@gmail.com