Lewatywa, bolesność jelita a oddawanie moczu

Witam, robiłem sobie lewatywe i poczułem mocny ból w jelitach w lewym dole biodrowym,po 2 dniach zaczeły mnie mocno boleć "nerka" oraz te miejsce w którym wystąpił ból przy lewatywie. Ogólnie mam obolałą lewą część brzucha poniż. pępka przy mocniejszym dotyku. Byłem na SORze gdzie miałem usg i rtg które nic nie wykazało, krew, mocz norma oprócz acetonu. Przelewa mi się w jel. przy oddawaniu moczu i oddaje więcej gazów niż zwykle. Mam zap. furagine, czy to może być coś poważnego z otrzewną?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę, jeśli jednak dolegliwości bólowe nie ustąpią w najbliższym czasie proszę jeszcze raz udać się do lekarza.