Bolesność nerki a częste oddawanie moczu

Witam . Od jakiś 4-7 dni boli mnie nerka lewa . Boli najbardziej przy zginaniu się . I mniej przy innych czynnościach . Zauważyłam tylko że oddaje trochę częściej mocz . I od 2 dni oczy mnie bolą i mam lekko spuchnięte . Czy może być to związane dietą ? Ponieważ mam dietę i już spadłam z wagi w ciągu 3 miesięcy 15 kg . Czy iść z tym do lekarza czy samo przejdzie ?? . Proszę o szybką odpowiedź

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, być może są to objawy kolki nerkowej- jeśli nie ustąpią samoistnie proszę skonsultować się z lekarzem.