Dyskomfort odczuwalny w jamie brzusznej poniżej pępka

Mam pytanie odnośnie dyskomfortu, który czuję w jamie brzusznej a dokładnie jest to z lewej strony około 10 cm poniżej pępka. Nie mam żadnego bólu nic tam też nie wyczuwam twardego jedynie wodząc palcem bo brzuchu czuję jakby ktoś od środka robił to samo. Dodam tylko, że często oddaje mocz i mam lekką niedokrwistość. Poza tym nie mam żadnych dolegliwości Miałam usg dopochwowe i wszystko jest ok. Trzy lata temu miałam cesarskie cięcie czy to co czuję pod powłoką może być zrostem po tym zabiegu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem zrostów jakie powstały po zabiegu. Sugeruję jednak zwrócić także uwagę na rytm wypróżnień - czy nie ma Pani zaparć? Patologie dolnego odcinka przewodu pokarmowego mogą być bowiem także przyczyną takich dolegliwości.