Czy ten ból związany jest z cesarką?

Mam 29 lat. 4 tygodnie temu miałam cesarskie cięcie. W dole brzucha z prawej strony, na wysokości pępka czuję kłucie, są momenty że bardzo boli, tak że mam problem z chodzeniem, ból pojawia się również przy oddawaniu moczu, a nawet jak siedzę nieruchomo. Czy to jest normalny objaw?
29 LAT ponad rok temu

Witam.

Opisane dolegliwości po takim czasie od zabiegu budzą niepokój. Wskazany jest kontakt z lekarzem wykonującym zabieg. Jeśli nie będzie to możliwe należy udać się do innego ginekologa.
Pozdrawiam.