Jak sprawdzić podejrzenie zrostów w jamie brzusznej?

Mam podejrzenie zrostow w jamie brzusznej (okolice lewego jajnika), ktore uniemozliwiaja odpowiednia ruchomosc nerwu udowego. Czy istnieje badanie by to sprawdzic? W rezonansie magnetycznym nic nie widac. Dziekuje.

To daleko idące wnioskowanie opiera się na wadliwych przesłankach. Zrosty w jamie brzusznej nie mogą uciskać na nerw udowy. Proszę znaleźć mądrego rehabilitanta, który sprawdzi stan napięcia powięzi po zabiegu (bo rozumiem, ze taki był i stąd zrosty).