Podejrzenie procesu rozrostowego w jamie brzusznej

chciała bym dowiedziec sie co oznacza podejrzenie procesu rozrostowego w jamie brzusznej,jestem po trzech badaniach gastroskopowych i nadal lekarz nie wie co jest przyczyna tak duzego brzucha jak i bólu brzucha.podejrzewa proces rozrostowy w jamie brzusznej.Bardzo sie denerwuje i prosze o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podejrzenie procesu rozrostowego oznacza podejrzenie choroby nowotworowej. W celu dalszej diagnostyki powinna mieć Pani wykonanie CT jamy brzusznej. Wynik najprawdopodobniej pozwoli wskazać przyczynę dolegliwości.