Czy dyskomfort w jamie brzusznej jest związany ze złym odżywianiem?
Witam, w ostatnim miesiącu jestem w biegu zle sie odzywiam, tluszcze, fasf food i mam duzo stresu. Czuję dyskomfort w brzuchu, wzdęcia dość twardy brzuch a ostatnio zaobserwowałam stolce tłuszczowe i tu moje pytanie, czy to minie przy zmianie diety czy powinnam sie martwić. Badania krwi w normie, usg brzucha tez (badania robione 3 miesiące temu)

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Jak najbardziej może mieć to związek z niezdrowa dieta oraz stresem, zalecam zmianę stylu życia, regularne posiłki , zdrowa dietę.
Pozdrawiam
Dzień Dobry Pani,
Gratuluję Pani świadomości przyczyny i skutku!
Jak najbardziej, opisane przez Panią symptomy wskazują na odpowiedź Pani organizmu, że takie "jedzonko" Pani nie służy...
Dodatkowo towarzyszący temu stres..., pora na zatrzymanie się i wprowadzenie zmian do swojego stylu życia!
Z przesłaniem dla Pani radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com