Czy dziwny posmak w ustach jest związany z nerwicą?

Czy to mogą być objawy nerwicy? Witam, od niedawna ok. miesiąc temu stwierdzono u mnie zaburzenia lękowe. Z dnia na dzień moje objawy się zmieniają, a ja coraz bardziej się boję, że faktycznie może mi coś dolegać. Jednak najgorszym objawem, który się od niedawna zaczął to takie dziwne uczucie ogromnego ciepła w gardle, zupełnie jakbym miała zaraz mi wypłynąć krew z ust. Mam też takie dziwne uczucie w przełyku jak odkaszlnę, taki dziwny posmak jakby gorzkawy? Czy to może być związane z nerwicą? Bardzo mnie to martwi, bo nigdy wcześniej tego nie czułam, a teraz tak nagle wszystko się zaczęło. Jeśli chodzi o badania, to jak ostatnio byłam w szpitalu to badania krwi i moczu w normie. Ginekolog, gdy mnie badała również stwierdziła, że wszystko w porządku. Ale czekam jeszcze na usg i gastrologię. Proszę o pomoc, bo nie wiem jak sobie z tym radzić, a świadomość, że dzieje się ze mną coś nie tak, jeszcze bardziej pogarsza mój stan.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią, niepokojące symptomy, są wskazaniem do podjęcia terapii kompleksowej (psychoterapii oraz ewentualnej farmakoterapii).

Z przesłaniem dla Pani tylko zadowalającego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605